- Kategorie
 Portal  Widok wg działów   Szukaj   Użytkownicy  Grupy  Rejestracja   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzielnice Bydgoszczy. Proszę o pomoc.
Autor Wiadomość
socker2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-28, 18:31   Dzielnice Bydgoszczy. Proszę o pomoc.

Witam

Chciałbym was bardzo prosić o pomoc związaną z rozdzieleniem Bydgoszczy na 9 regionów (dzielnice, osiedla itp.). To znaczy jestem administratorem gry w przeglądarce internetowej gangsters.pl . Jest to gra, w której użytkownik wciela się w tak jakby kryminaliste, czyli gangstera. W tej właśnie grze tworzymy obecnie Gangi (możliwość zakładania własnej grupy przestępczej, czyli to taki dział do grupowych działań). Każdy gang będzie mógł przejmować dzielnice 100 największych miast w Polsce (+ Kołobrzeg, Wołomin i Zakopane).

Nie mieszkam w Bydgoszczy, stąd prośba do forumowiczów...do mieszkańców o pomoc przy odpowiednim nazewnictwie 9 dzielnic miasta. Oczywiście sam szukałem informacji o Bydgoszczy i próbowałem podzielić miasto na 9 regionów, jednak na pewno nie zrobiłem tego tak dobrze, jak mógłby to zrobić mieszkaniec Bydgoszczy. Poniżej wklejam moje dzielnice i prosiłbym bardzo o komentarz, czy rzeczywiście poprawnie podzieliłem miasto na 9 części. Jeżeli moje wymysły nie są odpowiednie:) to byłbym wdzięczny, gdyby ktoś podał swoje propozycje, które będą zgodne z rzeczywistością:)

Fordon, Wzgórze Wolności, Osowa Góra, Czyżkówko, Szwederowo, Błonie, Bartodzieje, Okole, Śródmieście

W gangsters dzielnic do Bydgoszczy powinno być dokładnie 9 (niestety nie może być więcej, oraz również mniej). Dzielnice powinny być tak rozpisane, żeby zawierały one każdy skrawek miasta. To znaczy dla przykładu załóżmy, że dane miasto jest w kształcie np. kwadratowej szachownicy. Do tego miasta potrzebne są 64 dzielnice. Miasto powinno być tak rozdzielone, żeby dzielnice zawierały każdą część tej mapy (szachownicy). W tym przypadku akurat szachownica ma 64 pola, więc każde pole będzie należeć do jakiejś dzielnicy.

Trochę nabazgrałem, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi:) Do każdego miasta będzie również dostępna mapa google z zaznaczonymi dzielnicami, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, aby regiony zawierały całe terytorium Bydgoszczy. Poniżej wklejam również przykład odpowiedniego podziału Warszawy (niestety znalazłem taką mapkę tylko do stolicy).

http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/28B2D1DB-D849-4B1A-92DE-B46268115669/0/mapa_warszawa_biale_tlo.jpg

Deo 

Wysłany: 2009-07-30, 08:38   

Bardzo mi przykro ale Bydgoszcz nie ma podziału dzielnicowego, istnieją jedynie osiedla http://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia%C5%82_administracyjny_Bydgoszczy

Z resztą i tak obszar miasta jest już rozdzielony pomiędzy lokalne grupy przestępcze więc się spóźniłeś trochę :-P

Andreas
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 00:25   

Niestety ciężko będzie.
Na siłę, do gry, można by zrobić taki podział:
Śródmieście, Osowa Góra, Błonie, Szwederowo, Wyżyny, Kapuściska, Leśne, Bartodzieje i Fordon.
Pozdrawiam :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi