- Kategorie
 Portal  Widok wg działów   Szukaj   Użytkownicy  Grupy  Rejestracja   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Praca w "ADSUM" Agencji Ochrony Osób i Mienia
Autor Wiadomość
ochroniarz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-28, 14:50   Praca w "ADSUM" Agencji Ochrony Osób i Mienia

Dla Ciekawych
Praca w ochronie ADSUM należy do ciekawych i miłych. Panuje tam dobra atmosfera ( choć ostatnio sie zrobiło mniej ciekawie), można poznać wielu ciekawych ludzi (poza ekipą gówniarzy z Torunia) i dużo się nauczyć.

Kto zaczął tam pracować będzie przychodził do firmy z uśmiechem na twarzy. :D

Jeżeli chodzi o zarobki to żal i rozpacz. Jedne z najniższych w mieście. Za imprezę masowa zarabia się 5 zł/h netto ( kilka osób ma wiecej). Najgorsze jest to, każdy bez względu na doświadczenie, staż i pozycję w firmie zarabia tyle samo.
Dlatego jezeli ktoś się wybiera do pracy w tej firmie niech załatwi sobie stanie np. przy akustyku, pod sceną itp. nie w patrolach bo nie warto w ryj dostać za 5 zł/h

Jeżeli chodzi o zapłatę to:
-na szczęscie zawsze jest;
-trzeba długo na nią czekać (kiedys dawali zaraz po wykonanej pracy);
-po wypłatę chodzić z rana, bo szefowa może nie mieć później pieniędzy;
-zawsze zapisywać na kartce; ile godzin się stało?, w jakich godzinach?, gdzie? i co to była za impreza? Bo potem przez pomyłkę mogą wam nie wypłacić zaległych pieniędzy i wy się nie doszukacie a oni napewno już szukać nie bedą.

Właściwie jak jesteście pod kreska to możecie tam pracować a jeżeli nie to szukajcie raczej innej agencji ochrony bo robota jest taka sama a pieniądze duzo wyższe np. 8zł/h, 10 zł/h a nawet 12-15 zł/h
Najgorsze jest to niedocenienie pracownika. Koleś który przychodzi po 50-ce nie potrafi porządnie sklecić zdania, wali od niego wódą, nic nie robi a gdy jest zagrozenie ucieka i ma tyle samo płacone co np. młody 23 letni, chodzący w patrolu, nie pijący.

kwardinho 

Wysłany: 2009-10-28, 17:38   

rozumiem, że nie jesteś pracodawcą? :D

Azucena 

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2009-10-30, 00:05   

To bardziej przestroga niż ogłoszenie, ale dobrze że szczerze opisuje.

hubercik121
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-04, 21:44   

witam, wiem cos o tej firmie bo sam w niej pracowałem. Zgadzam sie z tą osoba co tam napisała, bo to sama prawda. Tez miałem kiedys problemy z ta firma oraz na temat pieniędzy i jeszcze mnie nazwali kłamcą tam bo broniłem własnych pieniedzy. Nie polecał bym tej firmy, Jest tam syn kierownika i jest fałszywy poniewaz wydaje sie miły ale dupe obrabia. Ta firma nawet nie ponosi sie do oddania pieniedzy za zginiecie sprzętu w czasie pracy

Odpowiedz do tematu