- Kategorie
 Portal  Widok wg działów   Szukaj   Użytkownicy  Grupy  Rejestracja   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy :)
Autor Wiadomość
Kejti
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-28, 14:47   Pomocy :)

Poszukuję (tak na wczoraj) jakiegoś sklepu ze śmiesznymi rzeczami, w którym można kupić jakiś fajny kubek. Mile widziany będzie też sklep np. z militariami, gdzie na miejscu mają możliwość wybicia nieśmiertelnika. Póki co nie orientuję się jeszcze zbytnio w Bydgoszczy, więc nie znam takich sklepów. Help!

myszka.mala
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-28, 14:56   

Kejti, propuje przejsc sie Gdanska i Dworcowa, chyba wiesz gdzie one sa :) Tam napewno znajdziesz takies sklepy. Z militariami jest jeden napewno, a z taki papierdolkami to kilka nawet . Zalezy jeszcze ile chcesz wydac. :) Jest taki jeden sklep kawalek za mc donalds, tam sa fajne rzeczy on jest po drugiej stronie ulicy kawalek dalej w strone Mysla. A ten z militariami jest po prawej stronie Dworcowej (idac od Gdanskiej), ale dokladnie nie powiem ci gdzie.

WeroNika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-29, 02:34   

Z militariami masz dokładnie w połowie Dworcowej. Jeszcze za Drogeria Natura.
A ze śmiesznymi rzeczami to tez na Dworcowej za ,,Biała" i jeszcze za GreenWay`em.
Kubeczki to możesz w Galerii Pomorskiej zobaczyć w This&That lub galerii wsytaw artystycznych, tuz przed wejscie na sale.

bayla
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-29, 13:29   

Nie wiem gdzie z militariamy, ale możesz sobie zamówić kubek w KRD. On jest przy wyjściu z Ronda Jagiellonów, ul. Jagiellońska

Klimas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 20:27   

Co do kubeczków to znajdziesz na dworcowej, gdańskiej i królowej jadwigi w sklepach gdzie wszystko po 5zł. W empiku też mają zabawne kubeczki.

myszka.mala
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 22:57   

Ja kupilam sobie taki zarabisty kubek za 2 zl, ogolnie to nie wiem co to za ulica :P , ale to tez taki maly sklepik za 5 zl, byl gdzies w okolicach Gdanskiej :) . W kazdym badz razie kubek zajefajny z takim peniskiem z aureolka i skrzydelkami . Ide jeszcze po taki z peniskiem w pasiaczku, takim wieziennym. To jest dobry pomysl na prezent jak ktos lubi takie odjechane rzeczy :P . A na Dworcowej chyba jest jeszcze taki sklep z roznymi rzeczami nie za tanie niestety, ale za to ... Mozna tam znalezc np. walek do walenia meza jak za pozno wroci :P Albo taka fajna trzepaczke, do piany, tez z jakims napisem :)

Klimas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 03:03   

Jak chcesz cos naprawde odechanego to jedx do jakiegoś markietu typu OBI Castorama i kup spirale do odpuchania kibla :D

Kejti
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 14:26   

Dzięki Wam wszystkim ;)
Poradziłam sobie, duży wybór zajebistych kubeczków mają po prostu w Empiku, tam też został kupiony.

Dzięki za dobre chęci :*

myszka.mala
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 18:10   

Kejti, a moze sie pochwalisz co jest na tym kubeczku :)

Klimas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 22:30   

Ciekawe który z półeczki wziełaś. Widziałe wszystkie :D

Dirk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 03:02   

Żadnego nie wybrala, bo ja wybieralem ... ten z Aut .. czerowny + zlomek

Klimas
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 13:00   

Aaaa :] niezły może być złomek był zabawny xD

gosiaQ1413
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-30, 11:04   

Zapraszam do sklepu FLO w Focusie . Tam jest bardzo duze duperelek.Lub do Kukardki w sklepie Focus oraz w Drukarni ;] :mrgreen: :D

Seba 

Wysłany: 2010-06-14, 20:24   

Klimas napisał/a:
Co do kubeczków to znajdziesz na dworcowej, gdańskiej i królowej jadwigi w sklepach gdzie wszystko po 5zł. W empiku też mają zabawne kubeczki.

Wpisałem w google i wyskoczyło :) orientuje się ktoś czy te sklepy jeszcze tam są i dokładnie w którym miejscu?

Odpowiedz do tematu