- Kategorie
 Portal  Widok wg działów   Szukaj   Użytkownicy  Grupy  Rejestracja   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Klinika neurochirurgi na ul. Powstańców Warszawy 5
Autor Wiadomość
esior999
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-12, 19:05   Klinika neurochirurgi na ul. Powstańców Warszawy 5

Dzień dobry!

W Bydgoszczy w szpitalu neurochirurgi jest mojej siostry mąż. Moja siostra chce do niego jechac poniewaz bedzie mial operacje głowy niedlugo, wiec chciala by z nim zostac na kilka dni. Operacja jest bardzo powazna.

Problem z tym, że nie wiemy, jak dostac sie do szpitala z PKP (na jakiej stacji ma wogole wysiasc jadac od Poznania - czy na Bydgoszczy Głównej???) i trafic tam do niego ( czy jest jakis autobus? tramwaj?. Mapy w internecie niewiele nam mowia i pokazuja, bo zwyczajnie nie znamy miasta:(
Była tam kilka razy autem, ale to niestety jest strasznie drogie, wiec teraz pojedzie pociagiem na kilka dni. Czy ktos moze orientuje sie gdzie niedaleko szpitala mozna wynajac jakis tani nocleg, czy pokoj zeby przenocowac 2-3 doby. I jak dojechac z miejsca noclegu do szpitala i na pkp....

Prosze o pomoc - to na prawde wazne.
Bede wdzieczny za kazda pomoc:((

Ariel 

Wysłany: 2010-04-12, 20:37   

Wysiądziesz na Bydgoszcz Bielawy i potem iść pieszo.
Albo lepsza opcja. Należy wysiąść na Bydgoszcz Główna i pojechać linią 80, która staje przy samym szpitalu.

esior999
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-12, 20:46   

Dzieki serdeczne:))))

Lukaszdevil 

Wysłany: 2010-04-12, 21:19   

Ariel napisał/a:
Wysiądziesz na Bydgoszcz Bielawy i potem iść pieszo.

Nie wprowadzaj w błąd. Stacja Bydgoszcz Główna jest najbliżej. Można jechać jakimś autobusem, jednak na pieszo będzie po zatłoczonym mieście najszybciej. To ok 2km czyli jakieś 15 minut spacerku.

W linku załączam mapkę z drogą z dworca PKP do szpitala. http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Dworcowa&daddr=Powsta%C5%84c%C3%B3w+Warszawy&geocode=FaTEKgMdqIoSAQ%3BFQbmKgMdweYSAQ&hl=pl&mra=ls&dirflg=w&sll=53.142227,18.013694&sspn=0.003186,0.009645&ie=UTF8&ll=53.138687,18.003845&spn=0.012743,0.038581&z=15]tutaj.

:twisted:

Azucena 

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2010-04-13, 05:53   Re: Klinika neurochirurgi na ul. Powstańców Warszawy 5

esior999 napisał/a:
Dzień dobry!

W Bydgoszczy w szpitalu neurochirurgi jest mojej siostry mąż. Moja siostra chce do niego jechac poniewaz bedzie mial operacje głowy niedlugo, wiec chciala by z nim zostac na kilka dni. Operacja jest bardzo powazna.

Problem z tym, że nie wiemy, jak dostac sie do szpitala z PKP (na jakiej stacji ma wogole wysiasc jadac od Poznania - czy na Bydgoszczy Głównej???) i trafic tam do niego ( czy jest jakis autobus? tramwaj?. Mapy w internecie niewiele nam mowia i pokazuja, bo zwyczajnie nie znamy miasta:(
Była tam kilka razy autem, ale to niestety jest strasznie drogie, wiec teraz pojedzie pociagiem na kilka dni. Czy ktos moze orientuje sie gdzie niedaleko szpitala mozna wynajac jakis tani nocleg, czy pokoj zeby przenocowac 2-3 doby. I jak dojechac z miejsca noclegu do szpitala i na pkp....

Prosze o pomoc - to na prawde wazne.
Bede wdzieczny za kazda pomoc:((

Stacja główna tylko i wyłącznie, a autobus masz tylko jeden nr. 80. On czasami jedzie. Z innych stacji pkp nie masz tam żadnego bezpośredniego dojazdu.

A z noclegiem zapytaj się się pielęgniarki na oddziale, on na pewno coś polecą taniego. Niedaleko są domy, a nóż może coś mieszkańcy proponują
http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/?id=komunikacja_rozklad_jazdy

devil 15 minut drogi to jest dla młodego chłopaka, drogi jest sporo, i na pewno po ciemku tamtędy wracać, będzie bardzo niebezpiecznie. Ja bym powiedziała, że normalnym spacerem będzie gdzieś max.40 minut

Deo 

Wysłany: 2010-04-13, 07:32   

Autobus 80 jest ok ale jeździ co 30minut

Opcjonalnie można też wsiąść w autobus 54 z pod dworca i wysiąść na Rondzie Jagiellonów
następnie przesiąść się w tramwaj 2 i wysiąść na przystanku "Gdańska - Powst. Warszawy" czyli tuż przy szpitalu.

Cytat:
Ja bym powiedziała, że normalnym spacerem będzie gdzieś max.40 minut

przesadzasz, 5km/h to średnia prędkość chodzenia

Cytat:
na pewno po ciemku tamtędy wracać, będzie bardzo niebezpiecznie

Może nie aż tak bardzo, ale przyjemne to może nie być...

kita 

Wysłany: 2010-04-22, 19:29   

Można przejść przez cmentarz co jeszcze skróci drogę ;)

esior999
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-23, 07:27   

dZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDŹ:)

BARDZO MI POMOGLIŚCIE:)

DZIĘKI:)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi