- Kategorie
 Portal  Widok wg działów   Szukaj   Użytkownicy  Grupy  Rejestracja   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pokój na godziny w bydgoszczy
Autor Wiadomość
vooda1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-28, 00:48   Pokój na godziny w bydgoszczy

Witam !! !
Orientuje się ktoś czy w Bydgoszczy można wynająć pokój lub apartament na godziny???

Seba 

Wysłany: 2010-04-28, 12:28   

W hotelu? :co:

vooda1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-28, 21:12   

Hotele wynajmują tylko na doby... Po co mam płacić za całą dobę skoro chcę spędzić tam tylko 2 lub 3 godzinki ?? ?

agent 

Wysłany: 2010-04-28, 23:55   

Z reguły pokój hotelowy wynajmuje się na nocleg lub kilka, podobnie jak inne formy wynajmu pokoju. Nie słyszałem o systemie godzinowym. Wynajmij najtańszy pokój w mieście na dobę i problem z głowy.

vooda1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-29, 00:52   

Tak wszystko się zgadza tylko za najtańszy pokój w mieście trzeba zapłacić ok 100zł a np w Poznaniu można wynająć typowo pokój na godzinę i to kosztuje ok. 40zł a to jest różnica prawda???
Dlatego szukam czegoś takiego w Bydgoszczy

Azucena 

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2010-04-29, 06:46   

Popatrz w akademikach i pensjonatach, na bank 100 zł za noc nie płacą. To by studenci zbankrutowali.

kwardinho 

Wysłany: 2010-04-29, 17:19   

Jak to coś pilnego to ja ci wynajmę:D Klepnij na PW

agent 

Wysłany: 2010-05-02, 22:35   

vooda1 napisał/a:
Tak wszystko się zgadza tylko za najtańszy pokój w mieście trzeba zapłacić ok 100zł a np w Poznaniu można wynająć typowo pokój na godzinę i to kosztuje ok. 40zł a to jest różnica prawda???

Skoro najtańszy pokój kosztuje 100 PLN (w co akurat mi się wierzyć nie chce, bo w Warszawie taniej znajdę) a ty chcesz wynająć na 2-3 godzinki to chyba sie kalkuluje mając na uwadze cennik poznański, czyli 40 PLN za godzinę. 80-120 PLN a 100 PLN na całą dobę to chyba właśnie różnica nie?

Cały czas nie rozumiem sensu godzinowego wynajmu pokoi, chyba że szukasz faktycznie apartamentu z sauną i wanną z bąbelkami by się, nie wiem... z panną jakąś zabawić na 2-3 godzinki to nie mam więcej pytań :P .

walfaro
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-04, 22:48   Re: Pokój na godziny w bydgoszczy

vooda1 napisał/a:
Witam !! !
Orientuje się ktoś czy w Bydgoszczy można wynająć pokój lub apartament na godziny???

zdaje sie ze za mostem fordońskim, w motelu (strzyżawa) jest taka usługa

pokerzysta90
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-06, 15:43   

[quote="agent"]
vooda1 napisał/a:
by się, nie wiem... z panną jakąś zabawić na 2-3 godzinki to nie mam więcej pytań :P .

Ja się od razu domyśliłem, że o to chodzi :)

//edit agent: Wam młodym to tylko jedno w głowie :P

Ania 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-05-06, 20:59   

pokerzysta90 napisał/a:
Ja się od razu domyśliłem, że o to chodzi :)

ja bym się zdziwiła, jeśli byłaby to inna przyczyna.
No chyba, że może delikwent przyjechał, bo miał tu ważny egzamin. A po przyjeździe do Bydzi, chciał jeszcze powtórzyć materiał, lecz skupia się na nauce jedynie w pozycji leżącej i jeszcze w szlafroku, to.. co się dziwicie.. Są różne przypadki. W końcu "różnie jest ze wszystkim"* :P

*cytat anonim

Odpowiedz do tematu