- Kategorie
 Portal  Widok wg działów   Szukaj   Użytkownicy  Grupy  Rejestracja   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
dobry ortodonta
Autor Wiadomość
asia4510
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-21, 23:13   dobry ortodonta

Witam. Szukam dobrego ortodonty w Bydgoszczy. Czy mógłby mi ktoś cos na ten temat więcej napisać - jakieś doświadczenia, koszty, kogo polecacie a kogo nie. będę wdzięczna za każdą informację.

Ania 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2007-12-21, 23:32   

Katarzyna Wrońska, ul Pod Blankami.

Kobietka generalnie z poczuciem humoru, konkretna, nie owija w bawelnę, nie maśli, nie straszy, taka realistka aż do bólu.. :-P
Co dla mnie akurat jest istotną cechą u lekarzy, tym bardziej tego pokroju.
Zna się na rzeczy, też co ja się nasłuchałam o lekarzach maści ortodontycznej, to mówię CI, że dobry to wybór. Nie napiszę Ci, kogo nie polecę, bo nie pamiętam ;)
Jakieś info głębsze, czy numer telefonu do powyższej, to na PW.

A, w ogóle poszukaj sobie na forach ortodontycznych w guglach, morze informacji.. wręcz ocean. :mrgreen:

Karlos
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-23, 15:36   

Dodam tylko, że ortodonta przeprowadza leczenie 'na Fundusz' tylko na dzieciach do lat 12, starsi niestety muszą płacić. Jeżeli można, to miałbym jeszcze jedno pytanie do Ani, ale to już PW, jeżeli to nie problem rzecz jasna.

asia4510
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-23, 19:51   

mialam w wieku 13 lat aparat ruchomy, jeszcze za darmo, ale dentystka -szkolna- tragedia. nie tylko ja miałam okazję tak stwierdzić.
Aparaty stałe to duże koszty, dlatego zależy mi na dobrym, najlepiej sprawdzonym ortodoncie. Również naczytałam sie kilku negatywnych opinii o różnych ortodontach i fajnie, jeśli ktoś mi kogos poleci ;) Mam nadzieję, że niedługo będę mogła odezwać się po głębsze info :]

A może ktoś słyszał coś na temat dr Majewskiej? Styknęłam się z kilka pozytywnymi opiniami.
w ogóle dzięki za info:)

Azucena 

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2007-12-23, 20:51   

Nosiłam aparat długo i miałam bardzo dobrą ortodontkę w profesjonalnym gabinecie. Tyle że za wizytę żądała sobie 30-40 (1-2 razy w miesiącu, później tylko raz) zł a założenie np: góry stałej kosztowało 1200 zł. A nie powiem babka znała się na rzeczy i dbała o mój uśmiech prosty. Po zdjęciu go za 50 zł dostałam aparat zdejmowany.

Na ulicy Dworcowej jest pizzeria Da Grasso , i ta ulica co przecina Dworcową w miejscu pizzerii i biegnie w górę do Śnideckich jest ulicą gdzie jest właśnie jej gabinet. Jest po tej stronie co salon sukien ślubnych, blisko tego pubu.

Justyna 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2007-12-23, 22:12   

Azucena napisał/a:
górę do Śnideckich jest ulicą gdzie jest właśnie jej gabinet.

ul. Sienkiewicza 6, dr. Aleksandra Dyduch.

Ania 

Wysłany: 2007-12-23, 23:33   

Azucena napisał/a:
Tyle że za wizytę żądała sobie 30-40 (1-2 razy w miesiącu, później tylko raz) zł a założenie np: góry stałej kosztowało 1200 zł.

To dość często te wizyty. To zapewne zależy od rodzaju 'napraw' czy udoskonaleń ;)
Ze słyszenia jeszcze za czasów licealnych od 'uzbrojonych' znajomych pamiętam, że płacili jakieś 100 pln za wizytę, ale moze to czasy jeszcze inne były. U tej wymienionej przeze mnie wizyta to koszt zależny od usług, mieści się w granicach 50-70 zł, a częstotliwość to jakieś 1-1,5 mies.

Karlos napisał/a:
Jeżeli można, to miałbym jeszcze jedno pytanie do Ani, ale to już PW, jeżeli to nie problem rzecz jasna.

A czy to kiedykolwiek był problem :mrgreen: ?
Wal śmiało, najwyżej nie odpowiem, jak mnie pytaniem na łopatki powalisz :-P

Karlos
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-24, 12:12   

Ach, dzięki :) Poprzednie posty jednak wyjaśniły i mój problem. Teraz pozostaje uzbierać jeszcze parę złotych :roll:

Ania 

Wysłany: 2007-12-24, 12:34   

Karlos napisał/a:
Poprzednie posty jednak wyjaśniły i mój problem. Teraz pozostaje uzbierać jeszcze parę złotych

Domyślam się, ze chodzi o cenę tegoż zbrojnego urządzenia, które bywa, że na zbroję nie wygląda, wiec jak sam widzisz, cena jest różna, w zależnosci, gdzie i w co zostajesz przyobleczony ;)

Jakby co, wiem poniekąd, o co chodzi w tych całych 'wagonikach' i mogę bądź co bądź porozwiewać wszelkie mity i stereotypy :mrgreen:

papirus14
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-26, 21:56   

Mogę polecić dr Majewską - miło i solidnie :D

asia4510
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 17:37   

dzięki za info :) mam nadzieję że będą niedługo przydatne :roll:

Odpowiedz do tematu